B+42,7 + (39,825-2,74), еслиb=16,61

+4
Ответы (1)
  1. 29 июня, 20:57
    0
    16,61+42,7 + (39,825-2,74) = 96,395

    1) 39,825-2,74=37,085

    2) 16,61+42,7=59,31

    3) 59,31+37,085=96,395