Вычислите (5/12-3/11) : 1 5/6 = ?

+4
Ответы (1)
  1. 15 мая, 04:28
    0
    (5/12-3/11) : 1.5/6 = (55/132-36/132) : 11/6=19/132*6/11=114/1452=19/242