300*3000-907788: (98*29-132370:62) * 87

+1
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 21:06
    0
    300*3000-907788: (98*29-132370:62) * 87=

    1) 98*29=2842

    2) 132370:62=2135

    3) 2842-2135=707

    4) 907788:707=1284

    5) 1284*87=111708

    6) 300*3000=900000

    7) 900000-111708=788292