4605*37:15 - (23*14-185) * 82+47999

+5
Ответы (1)
  1. 29 февраля, 22:06
    0
    1) 23*14=322

    2) 322-185=137

    3) 4605*37=170385

    4) 170385:15=11359

    5) 137*82=11234

    6) 11359-11234=125

    6) 125+47999=48124