Сложи дроби.

(Запиши несократимую дробь)

1/4+1/14 =

+5
Ответы (1)
  1. 10 января, 18:22
    0
    1/4 + 1/14 = 1·7/4·7 + 1·2/14·2 = 7/28 + 2/28 = 7 + 2/28 = 9 / 28

    Ответ: 9/28