Решить 1576*7+8340*4+3040-6008*5

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 05:19
    0
    1576 х7=11032

    8340 х4=33360

    6008 х5=30040

    11032+33360=44392

    44392+3040=47432

    47432-30040=17392