Разложите на множители многочлен Р=х^2-у^2-х+у

+4
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 13:17
    0
    (x^2-y^2) - (x-y) = (x-y) (x+y) - (x-y) = (x-y) (x+y-1)