У двух будинках почотири пидиздиб. У першому будинку вкожному пидизди 27 квартир. а в другому 36 квартир на скильке квартир бильше у другому будинку ниж у першому розвяжи задачу двома способами

+3
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 20:09
    0
    1) 36-27=9 (кв.)

    2) 36-27=9 (кв.)