Вычеслить 2,3+5,8 5,6*3,20 7 - (-53) - 30:15

+4
Ответы (1)
  1. 2 мая, 23:45
    0
    2,3+5,8=8,1

    5,6*3,20=17,92

    7 - (-53) - 30/15 = - 48