А) (43,4-787) - (43+27,83) =

б) 4,7 + (40-27-306) =

+3
Ответы (1)
  1. 13 мая, 20:22
    0
    А) (43,4-787) - (43+27,83) = (-743,6) - 70,83=-814,43

    б) 4,7 + (40-27-306) = 4,7 + (-239) = - 234,3.