Обчисли вирази. Запиши результати користуючись способом округлення (округлюючи до сотень) 787+198=? 192+306 = ? 860-350=? 486-69=? 756+143=? 598-101=?

+4
Ответы (2)
  1. 29 января, 08:54
    0
    787 + 198 = 985 192 + 306 = 498 860 + 350 = 1210 486 - 69=417 756 + 143 = 899 598 - 101=497
  2. 29 января, 10:39
    0
    787+198=985≈1000

    192+306=498≈500

    860-350=510≈500

    486-69=417≈400

    756+143=899≈900

    598-101=497≈500