R+16,23-15,8=7,1

Ребята, хэлп.

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 19:41
    0
    R+16,23-15,8=7,1

    R + 0,43 = 7,1

    R = 7,1 - 0,43

    R = 6,67