Представте трехчлен в виде квадрата двучлена 16m^2+49n^2-56mn

+4
Ответы (1)
  1. 10 августа, 11:36
    0
    16m²+49n² - 56mn=16m² - 56mn+49n² = (4m-7n) (4m-7n) = (4m-7n) ²