137,72:4,6 - (11,43+27,28) * 1,5

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 10:05
    0
    11,43+27,28=38,71

    137,72:4,6=29 108/115

    38,71*1,5=58,065

    29 108/145-58,065=