Вычисли 50103-35073:9

+3
Ответы (2)
  1. 20 мая, 02:55
    0
    50103-35073:9=50103-3897=46206
  2. 20 мая, 05:09
    0
    1) 35073:9 = 3897

    2) 50103-3897 = 46206

    ...