467915 + 137865: (31353 - 48 * 609)

+1
Ответы (2)
  1. 1 мая, 00:20
    0
    1) 48*609=29232

    2) 31353-29232=2121

    3) 137865:2121=65

    4) 467915+65=467980
  2. 1 мая, 00:57
    0
    1) 31353-48=301305 2) 301305*609=19064745 3) 467915+137865=605780 4) 605780:19064745=0.03177488

    Равно=0.03177488