Обчислити зручним способом: 1,2 х3,8+1,2 х1,7+1,8 х4,2+1,8 х1,3

+1
Ответы (1)
  1. 9 июля, 07:46
    0
    1,2 * (3,8+1,7) + 1,8 * (4,2+1,3) = 5,84+6,54=12,38