3/4*2/5; 3/5 * 20/21; 6*4/3; 3/8*10/11; 3/10*15; 5/4*5

+3
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 14:27
    0
    3/4*2/5=3/2*1/5=3/10

    3/5*20/21=1/1*4/7=4/7

    6*4/3=2*4=8

    3/8*10/11=3/4*5/11=15/44

    3/10*15=3/2*3=9/2=4 1/2

    5/4*5=25/4=6 1/4
  2. 26 ноября, 15:14
    0
    3/4*2/5=3/10

    3/5*20/21=4/7

    6*4/3=6/1*4/3=8

    3/8*10/11=15/44

    3/10*15=3/10*15/1=4 1/2

    5/4*5=5/4*5/1=6 1/4