6+5+8+1=3

3+8+6+9=4

8+0+6+7=4

5+4+1+6=1

2+6+8+9=?

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 01:49
    0
    2+6+8+9=8+8+9=16+9=25