88; 22 99; 33 72; 4-8*2 13 * (87-82)

96; 8=3*7 44; (36+8)

+1
Ответы (1)
  1. 31 октября, 03:32
    0
    88:22=4

    99:33=3

    72:4-8*2=18-16=2

    12 * (87-82) = 12*5=60

    96:8=12 3*7=21

    44: (36+8) = 44:44=1