500*360+1000000:2=

33333*444444=

+3
Ответы (2)
  1. 21 января, 19:53
    0
    1.1) 500*360=180000

    2) 1000000:2=500000

    3) 180000+500000=680000

    2.1) 14814651852
  2. 21 января, 20:00
    0
    500*360+1000000:2=180000+500000=230000

    33333*444444=14814651852