Решите

4 8/9 * (-15 3/4) = ?

(166 4/5-81 13/50) : 9,4=?

3 8/9 * (-5 2/5) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 14 июля, 18:30
    0
    48/9 * (-153/4) = 12 * (-17) = - 34