1/8:1/4

1/4:4/5

8/9:4/21

1/6:1/2

1/3:1/6

3/7:6/7

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 17:23
    0
    1/8*4/1=1/2

    1/4*5/4=5/16

    8/9*21/4=32/189

    1/6*2/1=1/3

    1/3*6/1=2/1=2

    3/7*7/6=1/2