5 3/8 у+2,25 у-1 9/16 у при у = 4

+3
Ответы (1)
  1. 5 мая, 04:29
    0
    5 3/8 у+2,25 у - 1 9/16 у=5 6/16 у+2 4/16 у - 1 9/16 у=6 1/16 у

    при у=4

    6 1/16 * 4=6*4+1/16*4=24+1/4=24 1/4=24,25