Х/у (дробь) = 5,92 х+у=17,3

+4
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 16:47
    0
    Х/у=5,92

    х+у=17,3

    х=5,92 у

    5,92 у+у=17,3

    6,92 у=17,3

    у=17,3:6,92

    у=2,5

    х=5,92*2,5=14,8