5,6 дробь 3x+12=0,4 дробь3

+3
Ответы (1)
  1. 6 октября, 23:01
    0
    0,4 * (3x+12) = 5,6*3

    1,2x+4,8=16,8

    1,2x=16,8-4,8

    1,2x=12

    x=12:1,2

    x=10