Log3 (1/9)

Log2 (корень 2/2)

2) inx = 3in b + 2in a - 3 in c

+4
Ответы (1)
  1. 31 июля, 21:54
    0
    Log3 (1/9) = - 2

    log2 ((√2) / 2) = - 1/2