12,8 - 2 2/3 * (2 1/3 + 2 5/12) =

+2
Ответы (1)
  1. 12 января, 07:53
    0
    =12,8-2 2/3 * (4 9/12) = 12,8-2 2/3*4 3/4 = 12,8-12 2/3=2/15