Довжина саду 50 м, а ширина у 2 рази менша. обчисли площу саду та паркану навколо нього

+1
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 11:39
    0
    Довжина - 50 м

    Ширина - ?

    1) 50:2=25 (м) - ширина

    2) 50*25=1250 (м²) - площадь

    Ответ: S=1250 м²