4/9x=3 3/5; 4 2/7=1; 1 5/14-5/28x=23 4/7

+1
Ответы (1)
  1. 1 июля, 05:02
    0
    1) 4/9x=9/5

    9/4*4/9x=9/4*9/5

    x=81/20=4 1/20