10 х-х=27,74 найди дробъ

+1
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 08:14
    0
    9 х=27.74

    Х=27.74:9

    Х=2774 •1

    100. 9

    Х=1387 •1

    50. 9

    Х=1387

    450
  2. 22 ноября, 11:27
    0
    10-x=27,74

    9x=27,74

    27,74/9x=1387/450