852-⊂4560+27540:5⊃=

690108-⊂9382*6+3126:3⊃=

200*15*4*5=

12*5*250*4=

даю 20 б

+5
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 09:39
    0
    852 - (4560+27540:5) = - 9216

    200*15*4*5=3000*20=60000

    12*5*250*4=60*1000=60000