690108 - (9382*6+3126:3) =

+2
Ответы (2)
  1. 11 июня, 22:43
    0
    690108 - (9382*6+3126:3) = 690108 - (56292 + 1042) = 690108 - 57334 = 632774
  2. 11 июня, 22:55
    0
    1) 9382*6 = 56292

    2) 3126:3=1042

    3) 56292+1042 = 57334

    4) 690108-57334+=632774