33 132 : 11 + 14 530 - 12303 : 9

+5
Ответы (2)
  1. 4 мая, 18:46
    0
    1) 33132 : 11 = 3012

    2) 12303 : 9 = 1367

    3) 3012+14530 = 17542

    4) 17542-1367 = 16175
  2. 4 мая, 22:18
    0
    33 132 : 11 + 14 530 - 12303 : 9=3012+14530-1367=1430+131630=133060