3.4 х+5.7 х+6.6 х-4. при х=36

+1
Ответы (1)
  1. 3 июля, 08:09
    0
    3.4*36=122.4

    5.7*36=205.2

    6.6*36=237.6

    122.4+205.2+237.6-4=565.2-4=561.4