128*430+675-34125:275+6795=

+5
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 21:17
    0
    1) 128*430=55040

    2) 34125:275=124090909

    3) 55040+675=55715

    4) 55715-124090909=-124035194

    5) - 124035194+6795=-124028399-ответ