2912:8+1200:300-1*144:12

+3
Ответы (1)
  1. 5 января, 23:47
    0
    2912/8+1200/300-1*144/12

    1. 2912/8=364

    2. 1200/300=4

    3. 1*144=144

    4. 144/12=12

    5. 364+4=368

    6. 368-12=356