6 (3 х-2 у) - 3 (у+х) + + 2 (5 х-2 у)

при х=-1, у=-2

+1
Ответы (1)
  1. 22 июня, 20:49
    0
    18 х-12 у-3 у-3 х+10 х-4 у=25 х-19 у;

    25 * (-1) - 19 * (-2) = - 25+38 = 13