У^3 - (у-3) (y^2+3 у+9) при у = - 1,75

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 16:45
    0
    =у^3 - (у^3+3 у^2+9 у-3 у^2-9 у-27) = у^3-у^3-3 у^2-9 у+3 у^2+9 у+27=27

    Ответ: 27