Уш саннын арифметикалык ортасы 3,2. Осы сандардын алгашкы екеуинин арифметикалык ортасы 2,85. Ушинши санды табындар.

+4
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 17:38
    0
    (3.2*3) - (2.85*2) = 9.6-5.7=3.9

    Жообу: 3.9