Биринши сан екинши саннан 10-га артык. Егер осы сандардын косындысынын мани 10,5-ке тен болса, онда осы сандарды табындар

+3
Ответы (1)
  1. 31 мая, 05:09
    0
    Биринши сан х

    х+х+10=10,5

    2 х=10,5-10

    2 х=0,5

    х=0,5:2

    х=0,25

    экинчи сан х+10=0,25+10=10,25