Уш санын косындысы324-ке тен. Биринши сан косындынын 4/9 тен, екинши сан1/6 тен. Ушинши санды табындар.

+3
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 12:43
    0
    8/18x+3/18+18/18x=324

    21/18x=324

    x=324*18/21