Арифметикалык ортасы 175, егер биринши санды екинши санга болсек, 3,30 болиды. осы сандарды тап

+2
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 15:05
    0
    А+в=175*2=350

    а: в=3.3

    а=3.3 в

    3.3 в+в=350 4.3 в=350 в=3500:43

    а+3500:43=350 а=350-3500:43=11550:43

    а=3500:43

    в=11550:43