370500 - (4974+1892700:300) * 7

+3
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 16:32
    0
    1) 1892700 : 300 = 6309

    2) 4974 + 6309 = 11283

    3) 11283 * 7 = 78981

    4) 370500 - 78981 = 291519

    Ответ 291519