870900 - 607698 =

7647 + 98769 + 6585 =

9869 + 53322 + 7609=

503980 - 334587=

456*604=

76*4587=

290034 : 786=

352575 : 225 =

+5
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 10:49
    0
    263202

    113001

    70800

    272424

    348612

    369

    1567
  2. 7 ноября, 11:27
    0
    870900 - 607698 = 263202

    7647 + 98769 + 6585 = 113001

    9869 + 53322 + 7609=70800

    503980 - 334587=169393

    456*604=275424

    76*4587=348612

    290034 : 786=369

    352575 : 225 = 1567