19 (целых) 17/27 + (21 16/27 - 19 20/27) - 17 19/27

+2
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 06:11
    0
    1) 21 16/27 - 19 20/27 = 1 23/27

    2) 19 17/27 + 1 23/27 = 21 13/27

    3) 21 13/27 - 17 19/27 = 3 21/27