Определите, равны ли дроби. 12/30 и 15/25, 18/22 и 27/33, 121/77 и 45/21, 49/63 и 34/85.

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 19:47
    0
    12/30=2/5 15/25=3/5 нет

    18/22=9/11 27/33=9/11 да

    121/77=11/7 45/21=5/7 нет

    49/63=7/9 34/85=2/5 нет