За 0,4 колбасЫ заплатили 120,8 руб какова цена колбасЫ за кг

+5
Ответы (2)
  1. 30 марта, 21:23
    0
    120,8 / 0,4 = 302 (руб.) - стоит один кг колбасы

    Ответ: 302 р.
  2. 30 марта, 23:26
    0
    120,8 : 0,4=302 (руб.) - цена колбасы.

    Ответ: 302 рубля.