2 * (у-9) + (6-5y + 4) : 5 + 16 = 18-y

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 17:28
    0
    2 (у-9) + (6-5 у+4) : 5+16=18-у (умножим на 5)

    10 (у-9) + (6-5 у+4) + 80=5 (18-у)

    10 у-90+6-5 у+4+80=90-5 у

    10 у=90+90-6-4-80

    10 у=90

    у=90:10

    у=9