Обчислити зручним способом (4,29-2,09) х7,21-2,2 х4,21

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 15:51
    0
    4.29-2.09=2.20

    2.20*7.21=15.862

    2.2*4.21=9.262

    15.862-9.262=6.60